GALERII ⟩ Tantsustuudio jõuluetenduses sai valgus puudutatud

Janne Ristimetsa tantsustuudio jõuluetenduses “Valguse puudutus” sai lavavalguse puudutusest Endla suurel laval osa stuudio üle 260 õpilase, lavale jõudis 20 tantsu-, akrobaatika- ja õhuakrobaatika kava tosina juhendaja käe alt.

GALERII ⟩ Janne Ristimetsa stuudio õpilased tantsisid koos Ukraina lastega päikese poole

Janne Ristimetsa tantsustuudio kevadkontserdil “Meie südametants on päikese poole” Pärnu Koidula muuseumi aias astusid kõrvuti tantsukooli õpilastega üles viimastel kuudel stuudioga liitunud Ukraina lapsed ja noored. Pidu kandis mõtet “Koos tähistame kevadet, uuele tärkamist ja ühist lootust ning südamesoovi”.

GALERII ⟩ Tantsulaste jõuluetendus tõi Endla saali rahvast tulvil

Pärnu Endla teatri suure saali lava täitsid Janne Ristimetsa tantsustuudio enam kui 200 tantsijat, kes otsisid oma sisemist last.

GALERII ⟩ Koidula muuseumi aed täitus särasilmsete tantsijatega

Täna peeti Koidula muuseumi aias Janne Ristimetsa tantsustuudio kevadpidu, mis oli mõeldud õpilastele ja nende vanematele, kes distants- ja õuesõppe keerulistes tingimustes edukalt hakkama said.

Õpetajaid tunnustati tänuväärse töö eest

Oktoobri viies kuupäev on see tähtis päev, kui tõstetakse esile meie mõttemaailma kujundajad ja ­ellu aitajad – õpetajad. Tänavu on küll tänuüritused kurja viiruse tõttu toimunud suuremate kogunemisteta, kuid hariduseandjaid pole varasemate aastatega võrreldes vähem väärtustatud.

Janne Ristimets: Tantsukunsti hinnatakse välismaal teisiti

Auditooriumi esiridades istuvad pisar­silmil heldinud emad, ­näpus juukselakk ja videokaamera. Nende pilk on suunatud suurele lavale, mille kardinate taga peidus kunstripsmete ja kontskingadega üheksa-aastased tütred. Samal ajal jätkub kõrvalsaalis missivõistlus. Närvilistest mammadest mööduvad trofeedega lapsevanemad, kelle käevangus tupeeritud tuka ja sädelevate kleitidega pesamunad.

Janne Ristimets: Pühapäev on vaba, kui ma just Pipit ei mängi

Tantsuõpetaja ja tantsukooli juhataja Janne Ristimets unistab, et saaks lahti võlgadest, tantsukool täituks õnnelike laste-noortega ja ta looks taas kodu tulvil õnne ja armastust. Peale 200-liikmelise koolipere on ta 22aastase Jani, 17aastase Jakobi ja nelja-aastase Aura Ingli ema.

Fotod on pärit ja tekstid refereeritud meedia väljaande artiklitest

Janne Ristimetsa Tantsustuudo tänab Pärnu Postimeest