Janne Ristimetsa Tantsustuudio

 

 TUNNIPLAAN

2019/2020

 

Teated

    •  Alustame uue õppeaasta tundidega alates 2. september 2019
  •  
    • NB! AKROBAATIKA tunnid alustavad alates 9.septembrist!
  •  
    •  NB! Tunniplaan võib septembrikuu jooksul muutuda!

 

esmaspäev roheline saal     14.30-15.45 Loov- ja vabatants 1.-3. klass Grupp 1, Janne Ristimets 15.30-16.30 Showtants Mix             4.-6. klass, Carolina Tagobert 17.00-18.00 Lastetants         3-aastased, Janne Ristimets 18.00-19.00 Lastetants         4-aastased, Janne Ristimets 19.15-20.45 Meestering     Tauno Jürgenstein (toimub 9.09, 30.09, 14.10 jne. Küsi lisaks)
kollane saal         15.45-17.00  Loov- ja vabatants   1.-3. klass Grupp 2, Janne Ristimets 17.30-19.00 Noortejooga 7.-12. klass, Marelle Kaelep

19.15-20.45 Kundalini jooga (taasalustajatele)

Helgi Kuusk

Pärnu Waldorfkooli saal, Ringi 10         17.00-18.00 Akrobaatika grupp 1E (alustajad), Marje Arumäe, Margo Märtsoo 18.00-19.00 Akrobaatika grupp 2, Marje Arumäe, Margo Märtsoo  
teisipäev roheline saal 9.00- 10.30 Hommikujooga täiskasvanutele, Marelle Kaelep  

14.30- 15.30

Showtants Mix 1.klass, Carolina Tagobert

16.00-17.00 Showtants Mix             7.-9. klass, Carolina Tagobert 17.00-18.00 Lastetants     5-aastased, Janne Ristimets  18.00- 19.00 Lastetants         6-7 aastased, Janne Ristimets  
kollane saal       15.30-17.00 Loov- ja vabatants 4.-6. klass, Janne Ristimets 17.15-18.00 Atleetika grupp1,          Erik Naissaar

18.00-18.45   Atleetika   grupp 2,        Erik Naissaar

 19.15- 20.45 Kundalini jooga (edasijõudnutele), Helgi Kuusk
Pärnu Waldorfkooli saal, Ringi 10         17.00-18.00 Akrobaatika grupp 1T   (alustajatele), Marje Arumäe, Margo Märtsoo  18.00-19.00 Akrobaatika peretund, Marje Arumäe  
kolmapäev roheline saal 9.00-10.30 Hommikutund täiskasvanutele, Anneliis Jaanus   14.30- 15.30 Showtants Mix       2.-3. klass, Carolina Tagobert 16.00-17.00 Kiigujooga grupp 1, Anneliis Jaanus 17.15-18.15 Kiigujooga täiskasvanutele, Anneliis Jaanus 18.30-20.00 Vabastav tants täiskasvanutele, Anneliis Jaanus  
kollane saal       16.30-17.30 Lastetants    3-aastased, Janne Ristimets 17.30-18.30 Lastetants      4-aastased, Janne Ristimets 18.30- 19.30 Lastejooga          4-7 aastased, Janne Ristimets  
Pärnu Kergejõustikuhall, Väike – Kuke 8c           19.00-20.30 Akrobaatika grupp 3, Marje Arumäe, Margo Märtsoo  
neljapäev roheline saal 9.00-10.30 Hommikutund täiskasvanutele, Anneliis Jaanus    13.30-14.30 Kiigujooga 6-7 aastased, Anneliis Jaanus 15.00- 16.00 Kiigujooga 1.-3. klass, Anneliis Jaanus 16.15- 17.15 Kiigujooga    grupp 2, Anneliis Jaanus 17.30-19.00 Vabastav tants 7.-9. klass, Anneliis Jaanus 19.15- 21.15 TAIJI täiskasvanutele, Janne Raud
kollane saal     14.30- 15.30 Lastejooga 1.-3. klass, Janne Ristimets 15.30- 16.30 Noortejooga 4.-6. klass, Janne Ristimets 16.30-17.30 Lastetants       5-aastased, Janne Ristimets 17.30- 18.30 Lastetants          6-7 aastased, Janne Ristimets  
reede roheline saal      15.30-17.00 Loov- ja vabatants 7.-9. klass, Janne Ristimets  17.00-18.00 Jooga- ja massaazitund noortele al. 7. klassist, Janne Ristimets  18.00-19.00 Peretund väikelaps ja vanem, Janne Ristimets 18.30-20.00 Tantrajooga täiskasvanutele, Ruudi Alba (toimub üle nädala al. 20.09) 19.00-21.00 Kakaotseremoonia, Tauno Jürgenstein (toimub üle nädala al.13.09 )
laupäev  roheline saal

 10.00-11.30 Kaasaegne tants ja kontakt- improvisatsioon al15 aastat ja täsiskasvanud, Irina Kritt

(alates 28.09)

           
pühapäev roheline saal 10.00-12.00 TAIJI täiskasvanutele, Janne Raud            
kollane saal       14.00-15.00 Argentiina Tango baaskursus algajatele, Ilmari Mäng 15.00-16.00 Argentiina Tango jätkajate tund, Ilmari Mäng