Janne Ristimetsa Tantsustuudio

TUNNIPLAAN 2017/2018

 

TEADE

 21.aprillil ei toimu Peretundi (juhendaja Janne Ristimets) 

21.aprill - 1.mai on kevadvaheaeg. Sel perioodil ei toimu tunniplaanis olevad laste tunnid. Täiskasvanute tunnid toimuvad tavapäraselt.

29.aprill Taiji tundi tulijad, palun ette helistada telefonil 53 482 673

 

Esmaspäev  Teisipäev  Kolmapäev  Neljapäev  Reede  Laupäev  Pühapäev

 

  11.00-12.00 Peretund

vanem+laps 2-3 aastane (roheline saal)

Janne Ristimets

* Igasse tundi on vaja registreerida: 

+372 514 8754

11:00-12:30 Tasakaalustav ja lõõgastav jooga 

täiskasvanutele*

(roheline saal)

Aura Mengel-Pajusalu

* Igasse tundi on vaja registreerida: +372 557 2527

 14.00-15.30 Loov- ja vabatants

1-3 klass

(roheline saal)

Janne Ristimets

14.30-15.30 Loov- ja vabatants

 2-3 klass edasijõudnud

(roheline saal)

Janne Ristimets

14.00-15.00 Loov- ja

vabatants 1-3 klass 

(roheline saal)

Janne Ristimets



14.30-15.30 Kaasaegne tants
2-3 klass

(roheline saal)

Evelyn Piirak

13.30-14.30 Kaasaegne tants

1 klass

(roheline saal)

Evelyn Piirak

 


12:45-14:15 Beebiootajate jooga*

(kollane saal)

Aura Mengel-Pajusalu

* Igasse tundi on vaja registreerida: +372 557 2527

15.30-16.30 Loov- ja vabatants

4-6 klass algajad

(roheline saal)

Janne Ristimets

 

15.30-16.45 Loov- ja vabatants.

4-6 klass edasijõudnud (roheline saal)

Janne Ristimets

15.00-16.00 Kehatehnika

1.grupp

(kollane saal)

Evelyn Piirak


15.30-17.00 Kaasaegne tants

4-6 klass edasijõudnud (roheline saal)

Evelyn Piirak

14.30-15.30 Kaasaegne tants
4-6 klass algajad (roheline saal)
Evelyn Piirak

 10.00-12.00

TAIJI

(kollane saal)

Janne Raud

 16.45-18.15 Kaasaegne tants/Elus keha

7-12 klass

(roheline saal)

Külli Roosna ja Kenneth Flak

 

16.45-17.30 Lastetants

5 aastased

(roheline saal)

Janne Ristimets

15.00-16.00 Lastejooga

1-3 klass

(roheline saal)

Janne Ristimets

 16.45-17.30 Lastetants

5 aastased

(kollane saal)

Janne Ristimets

17.00-17.45 Lastetants

3-4 aastased (roheline saal)

Janne Ristimets

 16.00-17.30 Hatha jooga täiskasvanutele*

(roheline saal)

Lemmi Reiland

*igasse tundi on vajalik eelregistreerida 

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

17.00-17.45 Akrobaatika

algajad 5a-9 kl (grupp E)

(kollane saal)

Marje Arumäe

17.30-18.30 Lastetants
6 aastased

(roheline saal)

Janne Ristimets

16.00-17.00 Noortejooga
4-6 klass

(roheline saal)

Janne Ristimets

17.30-19.00 Kaasaegne tants

9-12 klass edasijõudnud (roheline saal)

Evelyn Piirak

18.30-20.00 Tantra Jooga

täiskasvanud (roheline saal)

Ruudi Alba

*toimub üle nädala reedeti

18.00-19.00 Akrobaatika

ema/isa+laps 3-6a (kollane saal)

Marje Arumäe

17.00-17.45 Akrobaatika

algajad 5a-9 kl    (grupp T)

(kollane saal)

Marje Arumäe

16.15-17.45 Kehatehnika
2.grupp

(kollane saal)

Evelyn Piirak

 


 17.30-18.30 Lastetants

6 aastased

(kollane saal)

Janne Ristimets

18.30-20.00 Kaasaegne tants

täiskasvanud

(roheline saal)

Evelyn Piirak

18.30– 20.00 Noortejooga
7-12 klass

(kollane saal)

Janne Ristimets

17.00-17.45 Lastetants
3-4 aastased

(roheline saal)

Janne Ristimets

 19.00-20.30

Hatha jooga täiskasvanutele

(kollane saal)

Lemmi Reiland

 

19.00-20.30 Kundalini jooga.

täiskasvanud (roheline saal)

Kleer Maibaum

18.00-19.00 Lastejooga

4-6 aastased (roheline saal)

Janne Ristimets

 19.15-21.15

TAIJI

(roheline saal)

Janne Raud

 

    19.15-20.45 Akrobaatika

edasijõudnud (Pärnu Kergejõustikuhall)

Marje Arumäe

       
   

19.15-20.45

Hatha jooga täiskasvanutele 

(roheline saal)

Lemmi Reiland