Janne Ristimetsa Tantsustuudio

 TUNNIPLAAN

2018/2019 ÕPPEAASTAL

TEADE!

17. ja 24. novembril ei toimu Peretundi Janne Ristimetsa juhendamisel. 

 

 
ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE LAUPÄEV PÜHAPÄEV

 9.00-10.00 Kehatunnetuse tund täiskasvanutele

Anneliis Jaanus

(roheline saal)

11.00-12.00 Peretund*

vanem+laps                   

Janne Ristimets

(vajalik eelnev registreerimine telefonil 5148754)

10.00-12.00 TAIJI

Janne Raud

14.30-15.30 Loov- ja vabatants

1.-3. klass                       Janne Ristimets

(roheline saal)

 

15.00-16.30    Loov- ja vabatants     

4.-6. klass

grupp 1                           

 Janne Ristimets

(kollane saal)

 

15.00-16.30   Kaasaegne tants

läbi kehatunnetuse

4.-6. klass                         

Anneliis Jaanus

(roheline saal)

14.00-15.00 Lastejooga   

1.-3. klass                             

Janne Ristimets

(roheline saal)

16.00-17.30 Hatha jooga*

täiskasvanutele

Lemmi Reiland

*igasse tundi

vajalik

eelregistreerimine See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

15.30-16.45 Loov- ja vabatants

4.-9. klass                   

Janne Ristimets

(roheline saal)

15.45- 17.15 Kaasaegne tants

läbi kehatunnetuse

7.-9. klass                     

Anneliis Jaanus

(roheline saal)

15.00-16.00      Loov- ja Vabatants     

1.-3. klass

grupp 2                               

Janne Ristimets

(kollane saal)

15.00-16.00 Noortejooga

4.-6. klass                           

Janne Ristimets

(roheline saal)

 

17.00-18.00 Lastetants

3-aastased
Janne Ristimets

(roheline saal)

 

16.30-17.30 Lastetants     

5-aastased                         

Janne Ristimets

(kollane saal)

16.30-17.30 Lastetants       

5-aastased                           

Janne Ristimets

(roheline saal)

16.00-17.00 Loov- ja Vabatants     

4.-9. klass                           

Janne Ristimets

(roheline saal)

 

17.00 - 18.00 Lastetants

3-aastased
Janne Ristimets

(roheline saal)

17.00-18.00 Akrobaatika 

Grupp 2

  Marje Arumäe, abi Margo Märtsoo

(Pärnu Waldorfkool, Ringi 10)

17.30-18.15 Akrobaatika  Grupp 1             Marje Arumäe, abi Anneliis Jaanus   

(kollane saal)

 

17.30-18.30 Lastejooga     

4-6 aastased                         

Janne Ristimets

(kollane saal)

17.00-18.00 Lastetants

4 aastased
Janne Ristimets

(roheline saal)

18.00-19.00 Tantra jooga täiskasvanutele

Ruudi Alba (roheline saal)

*tund toimub üle nädala. Alates 21.09.2018

18.00-19.00 Akrobaatika   vanem+laps

Marje Arumäe 

(Pärnu Waldorfkool, Ringi 10)

18.00-19.00 Lastetants           

6-7 aastased Janne Ristimets (roheline saal)

17.45-19.00 Kaasaegne tants               

7.-12. klass                           

Simo Kruusement

(roheline saal)

18.00-19.00 Lastetants

6-7 aastased
Janne Ristimets

(roheline saal

18.00-19.00 Lastetants

4- aastased                           Janne Ristimets

(roheline saal)

18.15-19.45 Kaasaegne tants

läbi kehatunnetuse

täiskasvanud                 

Anneliis Jaanus

(kollane saal/roheline saal)

19.15-20.45 Hatha jooga

täiskasvanutele 
Lemmi Reiland

(roheline saal)

19.00-20.30 Hatha jooga

täiskasvanutele                                       

Lemmi Reiland

(kollane saal)

19.15-20.45 Noortejooga

7.-12 klass                         

Janne Ristimets

(roheline saal)

 19.15-20.15 Kangoo Jumps

alates 6.november!

juhendaja       Marit-Maria Hermanson

(kollane saal)

*tundi on vajalik eelregistreeruda tel: 56234932

19.15-20.45  Kundalini jooga

täiskasvanutele                           

Helgi Kuusk

(kollane saal)

19.15-21.15 TAIJI
Janne Raud

(roheline saal)

 

 

19.15-20.45   Akrobaatika

Grupp 3

Marje Arumäe, abi Margo Märtsoo   (Pärnu kergejõustikuhall, Väike- Kuke 8c)