IMG 0177

Tiina Suur

 2003.aastal alustasin oma tantsuteed: 10aastat olin kõhutantsu õpetaja, juurde sai õpitud ka balletti 1 aasta, flamenkot 4 aastat, India templi tantsu 3 aastat, praegu tantsin 9.aastat Argentiina tangot ja olen Pärnus Ilmari Mäng`i assitent. 
 2004. aastal alustasin Krija jooga teed, mis on mu igapäevane elustiil ja ellusuhtumine. Läbisin TMK 2008-2010 ja I ja II astme pühenduse. Joogaõpetaja olen olnud 5 aastat.

 Tänu joogale ja tantsule olen avastanud tasakaalustatud elamise viisi. Kehatunnetus ja võime sisevaatlusteks on aastatega lihvitud. Minu eneseareng, hea tervis, nii füüsiline kui ka vaimne pool on olnud läbi aastate tähtsal kohal. Muuda oma sisemaailma ja väline muutub.

 Tantsu ja jooga tervandav jõud tund on üles ehitatud jooga põhitõdetele viie keha süsteemis ja samas lisab sellele vitaalsust ja naudignut tantsuline osa. Teeme ka jooga asanaid mattidel ja juhendatud lühimeditasiooni. Parim keha toonuse tõstmiseks, lõdvestuseks, tervenemiseks, sisemise sära avastamiseks. Ei eelda eelnevat tantsu ja jooga kogemust, lihtne ja kerge viis igapäevastressi maandamiseks ilusa muusika saatel. Eesmärk on olla rõõmus, ehe, voolavuses, nooruslik, sihikindel, TEADVEL, harmoonias, heaolus, rahus ja heas tervises, mina ise.