Norelle Pitman

Tere, mina olen Norelle.

Olen tantsimist ja laulmist armastanud nii kaua kui ennast mäletan. Tantsutundides hakkasin käima 4 aastaselt ning kooliealiseks saades liitusin vastloodud Janne Ristimetsa Tantsustuudioga.

Tänaseks olen tantsinud, harjutanud akrobaatikat ja kiigujoogat ning kiiguakrobaatikat erinevate õpeajate käe all nii Janne stuudios kui teistes huvikoolides 11 aastat. Olen osalenud aktiivselt Eesti Noorte Tantsu Ühingu töös, olnud mitmel aastal Koolitantsu festivalil Noortezüriis, olnud asendusõpetajaks nii Lastetantsu- kui Kiigutundides ja olen Janne Ristimetsa Tantsustuudio õpilasaktiivi liige.

Kiigujoogaga olen tegelenud 4 aastat, minu õpetajateks on olnud Anneliis Jaanus ja Annabel Maripuu. 2023. aasta kevadel osalesin esmakordselt ka rahvusvahelisel õhuakrobaatika võistlusel Zero Gravity, kus saavutasin oma kategoorias esikoha.

Tantsuõpetaja

Minu Kiigutundi on oodatud kõik juba varasemalt Kiigujoogaga või Kiiguakrobaatikaga kokku puutunud noored, kes soovivad arendada jõudu ja osavust ning õhuakrobaatilisi oskusi.

Norelle mentor ja tugi õpetajana on Triinu Rähn.

Similar Posts