Marje Arumäe

Olen Marje ja oma akrobaatikapisiku sain lapsepõlves, treenides akrobaatikaringis “Varia”, mis tegutses Vändras. Olime mitmekordsed Eesti NSV meistrid sportakrobaatikas ja palju esikohti sai toodud ka rahvusvahelistelt tsirkusekollektiivide konkursidelt.
Miks akrobaatika?
Akrobaatika treeningud on mõeldud lastele, kes soovivad omandada akrobaatilisi oskusi. Akrobaatilised harjutused suurendavad painduvust, keha täielikku valitsemist, reageerimiskiirust, vastupidavust, jõudu jne.Varasem kogemus ei ole vajalik. Igale lapsele lähenetakse personaalselt, arvestades tema kogemust, võimekust ja julgust.

Treeningud toimuvad kolmes astmes – alustajad, jätkajad ja edasijõudnud. Õpetaja soovitab lapsele grupi, milles õpilasel oleks kõige tõhusam treenida vastavalt oma hetke võimetele.

Tantsustuudio õpetajad

Treeningud alustajatele toimuvad tantsustuudios, jätkajad ja edasijõudnud treenivad Pärnu Noorte Vabajakeskuse spordisaalis.

Akrobaatika peretund liidab lapse ja vanema ühise energia ja jõu. Treeningus saavad enda oskusi nii koos kui eraldi arendada nii laps kui vanem. Alustada saavad juba 4-5 aastased lapsed, ülemist vanusepiiri ei ole 🙂 . Tunnid toimuvad esmaspäeviti Pärnu Noorte Vabajakeskuse spordisaalis.

Similar Posts