Kristel Rääk

Balletiga alustasin juba 7-aastaselt ning olen tantsinud aktiivselt 11 aastat. Minu teekond balleti juurde sai alguse kodulinnas Pärnus, Kersti Adamsoni Balletistuudios ning seejärel suundusin õppima juba edasi Tallinna Balletikooli. Ballett on minu jaoks olnud alati väga südamelähedane ja üks osa minust. Oma põhikooli lõpetasin Tallinna Balletikoolis ning olen osalenud Estonia teatris erinevates balletietendustes: “Shannon Rose,” “Pähklipureja,” “Uinuv Kaunitar” ja “Sülfiid.”

Balletiteatri peamine väljendusvahend on klassikaline tants, mille vormi on valatud hulganisti köitvaid ning liigutavaid poeetilisi lugusid ja muinasjutte, heroilisi ja lüürilisi legende, novelle ja poeeme. Mind on ballett väga palju kasvatanud ja õpetanud oma unistuste nimel vaeva nägema ja mitte alla andma.

Ballett annab enesekindlust, tasakaalukust ja niisuguse võime õppida, mis on vajalik ka paljudel teistel elualadel. Tule ja ava uks balleti võlumaailma!

Jooga tuli mu ellu 2022.aasta suvel, kui minu ema kutsus mind kaasa joogalaagrisse. Ma olin joogast tõeliselt lummatud sellest hetkest alates ja teadsin, et see ongi minu kutsumus. 2022. aastal läbisin Tantra jooga kursuse, mis kestis 5 kuud. Vahepeal olen osalenud mitmetes jooga tundides, joogalaagrites ja koolitustel. 2023.aasta mais otsustasin minna Black Dog joogaõpetajate 200h koolitusele. Koolitusel õpin: Vinyasa, Yin, Ashtanga ja Hatha jooga aluseid. Kursus lõppeb Novembris ning seejärel saan kursuse lõppedes eksamite sooritusel rahvusvahelise joogaõpetajate sertfikaadi! 

Tunnid Tantsustuudios

VINYASA jooga noortele alates 1.klassist:

  • füüsilisem ja liikuvam
  • eeldab head füüsilist vormi
  • arendab tugevust, painduvust, tasakaalu, vastupidavust ja koordinatsiooni
  • õpime ka tagurpidi asendeid!
  • Sobib neile, kes ootavad joogast suuremat aktiivsust ja liikumist! 

Similar Posts