Kaisa Torn

Tere mina olen Kaisa 😊

Mina usun, et igal inimesel on oma hinge kutsumus ja minu töö on olla treener. Ma armastan väga inimesi treenida. Treener olen olnud juba 8 aastat ja saan ausalt öelda, et teen oma tööd suure rõõmu ja kirega. Ma olen tõeliselt õnnelik inimene ja tahan seda sära ka teistega jagada, et elu on imeline, kui osata elada hetkes siin ja praegu. Kui sa elad nii, et sa kuulad enda vajadusi, siis oled õnnelik inimene. Mina soovin, et rohkem inimesi õpiks ennast kuulama, armastama ja olema enda hingega kontaktis, et meie armas Pärnu oleks veel imelisem.

Ma olen õppinud 10 aastat treeneriks erinevates koolides, et mõista, kuidas saaks inimest täispotenisaalini treenida. Selleks olen omandanud kõrghariduse Tallinna Ülikoolis kehakultuuri teaduskonna, Annely Sootsi toitumisnõustajana, FAF kõrgetasemelise personaaltreenerite baaskoolituse ja erinevaid koolitusi, kuidas saab oma keha tervendada. Kõik selleks, et olla oma erialas professionaal. Minu kirg on treenimine ja annan endast parima, et minu trennis lapsed ja täiskasvanud areneksid oma parima verisoonini, mida nad soovivad endas jõuda. Mina treenerina ka täiendan enda teadmisi ja oskusi, et olen eluaegne õppija, et olla parim enda ametis 😊

Tantsuõpetaja

Alustasin spordialaga kolme aastaselt, kui ema suunas mind tantsutrenni ja tänaseks olen ennast täiendanud erinevate tantsustiilidega (show, contemporary jne) 20 aastat, sest vahepeal tuli saatus vahele ja tegin erinevaid muid spordialasid, mis tänaseks on minevik. Väga armastan tantsida ja teha jõutrenni keharaskusega, erinevate kummilintide ja muude lahedate spordi vahenditega. Soovin ka neid oskusi edasi anda, et rohkem inimesi naudiks liikumist. Nii kaua kui inimene liigub on ta elus ja terve.

Tänaseks väga soovin õpetada lapsi tantsima ja ise nendega koos särada laval, et ikka elus oleks palju rõõmu ja maagiat. Minu jaoks on tants nagu hingamine, et kui sa enne tantsu trenni tunned mingeid pingeid kehas, siis pärast tantsu tunned, kuidas iga su rakk on täidetud õhuga, heade õnne hormoonidega ja oled vaba nagu õnnelik lind. Mulle meeldib lapsi treenida nii, et tants ja jõutrenn oleks omavahel parimad sõbrad, sest tantsijal peavad ka lihased, liigesed olema tugevad, et vältida vigastusi. Olen õpetaja, kes soovib et lapsed õpiksid oma keha armastama, hoidma ja kaitsema. Minu jaoks on keha nagu majaka sees elav puu. Kui puud hoida ja tema eest hoolitseda, siis ta püsib ilusana ja elavana. Kui majakas on puu ümber, siis puu püsib kaua tervemana ja säravana. Keha tuleb õppida austama ja piire looma, et välismaailm ka austaks sind. Kui õpid ennast armastama, siis välismaailm peegeldab seda sulle tagasi.

Mulle meeldib treenida inimesi tervikult, et trenn on alati ülessse ehitatud mõeldes nii kehale, hingele, kui ka vaimule. Kõik selleks, et õpilane läheks trennis ära rõõmsalt, aga samas ka tasakaalus. Minu trennid on värvilised ehk palju loon uut ja põnevat, mulle ei meeldi üksluisus ja igavus. Olen loominguline treener ja soovin ka oma õpilastes loomingut esile tuua, et koosloomine trennis oleks võimas. Trenni ootan õpilasi, kes soovivad trenni teha ja see ongi kõige olulisem. Minu trenn on mõeldud õpilastele, kes tahavad päriselt ka trenni teha ja parima endast välja tuua. Me ei võistle üksteisega vaid oleme üksteisele inspiratsiooniks ja toeks. Minu jaoks õpilane mulle ka õpetajaks, kus saame koos kasvada ainult lahedamaks üheskoos 😊

Minu hariduse ja töökogemuse kohta saab rohkem infot sellelt lehelt : https://elustiilitreener.ee/

 Tantsu – ja jõutrenn 1.-7.klassile
Minu tantsutrenni võtmesõna on: tantsi ennast värviliseks, et elu oleks ikka imeline vikerkaar. Trennis tahan lastes tuua loomingut välja, et kogu ruum täituks rõõmu ja naeruga. Minu jaoks on oluline, et laps trennis areneks ja kasvaks tugevamaks inimeseks. Annan endast parima, et olla sinu lapsele parim treener.
Mis kasulikku sinu laps trennist saab :
• Trennis õpetan lastele erineva muusika saatel tantsima, et ikka põnevus alati õhus oleks. Soojendus trennis on tantsuline.
• Trennis toon lastes välja nende parima versiooni nendest endist, et iga laps tunneb, et ta kuulub gruppi.
• Meie trennis ka natuke võistleme, aga kõik selleks et olla üksteisele inspiratsiooniks ja eeskujuks.
• Jõutrenn on mänguline, lõbus ja lahe.
• Tasakaal on trenni võtmesõna. Miks, sest jõutrenn loob väga hea fookuse inimesele, et väga soovitan varakult lapsi jõutrenni suunata. Keskendumise võime paraneb lapsel.
• Trennis teeme ka ühiseid tantsukavasid, et koos esinemas käia.
• Teen ka trennis akrobaatikat, et laps areneks trennis mitmekülgselt ja toon ka muid spordialasid vahest trenni, et ikka huvitav lastel trennis oleks.
• Trennis teeme erinevaid suhtlemise mänge, et laps õpiks olema sotsiaalne ja julgeks hirmuvabalt rääkida. Kõik see loob enesekindla lapse, kes oskab enda eest seista.
• Trenn lõppeb lõdvestusega, et laps sisemise rahuga trennist lahkuks.
• Laps saab endale uusi sõpru vb terveks eluks.


Tasakaalustav jõutrenn (täiskasvanutele)
Trenn on mõeldud kõigile, kes soovivad liikuda nii meestele, kui ka naistele. Kõik kes soovivad olla tugevad, terved ja tasakaalus on oodatud trenni.
Trenn algab dünaamiliste venitusharjutustega, et keha soojaks saada. Keha tugevaks treenida kasutan keharaskusega jõuharjutusi ja erinevaid abivahendeid (kummilindid, raskused, hantlid jne). Trenn on lõbus ja huvitav, et iga trenn on midagi uut, aga samas põhiosa trennis kordub 2 kuud. Jõutrenn lõpeb meditatsiooniga, et pärast trenni oleks mõnus tasakaal kehas.
Mis kasu Sina trennist saad :
1. Hea füüsilise vormi
2. Vaimse tasakaalu
3. Hingelist toetust
4. Hea tuju
5. Uue sõbra
6. Uusi mõtteid, mis toetavad sinu elu
7. Uusi teadmisi, mis toetavad sinu elu
Hoia ennast ja tule trenni 🙂


Südamest ootan sind trenni!

Similar Posts