DSC 6778

Alustasin tantsimisega 5-aastaselt Laine Mägi Tantsukoolis, kaks aastat hiljem liitusin WAF Dance tantsukooliga, kus olen õppinud erinevaid tantsustiile alates nüüdistantsust ja hip-hopist kuni peo- ja showtantsuni.

Tants viis mind kokku ka teatriga, nimelt osalesin kaheksandast kaheteistkümnenda klassini ka Endla Noortestuudio lavastustes. Sealt edasi viisid õpingud mind Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemiasse etenduskunstide osakonda, mille 2019. aastal tantsukunsti erialal ka lõpetasin.

Lisaks koolitöödele (tantsija, koreograafi ja tantsuõpetajana) olen kahel aastal liikumist seadnud ka moeetendusele OmaMood (koostöös Kadi Kesküllaga) ning olnud liikumisjuht mitmele Endla Teatri lavastusele.

Eriline tänu, et minust on tänaseks saanud tantsuõpetaja, läheb Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumile, kus õppides tuli igal aastal osaleda koolisisesel tantsuvõistlusel. Sealsed head tulemused innustasid aina rohkem tantsumaailmas tegutsema ja ka teisi selle tantsupisikuga nakatama. Tervitused Sütevakale!

Showtants Mix on segu paljudest erinevatest tantsustiilidest. Mulle meeldiks selleks hoogsas ja energilises tantsutunnis omavahel kokku tuua showtants, kaasaegse tantsu baastehnika, lüüriline hip-hop ja selle kõige sidumiseks kaasata veidike improvisatsiooni ja loomulikult noorte omaloomingut.