IMG 0339 väikeAura Mengel

15 aastat olen teadlikult kõndinud oma isiklikul joogarajal, neist 10 aastat aktiivselt tunde juhendanud -  sh beebiootajatejooga ja sünnituseks ettevalmistus, Fly High Yoga, kiigujooga.
Minu isiklikul kujunemisel on joogal olnud oluline roll. Minu jaoks on see väestav ja innustav elukestev areng, muutus, kasvamine, oma tõusude ja mõõnadega teel olemine, oma rütmis kulgev teadlik suhe iseenda ja kõige looduga. Tunnen joogapuudutuse eest suurt tänulikkust!  Kutsumuse ja tänulikkusega jagan seda puudutust edasi, soovides pakkuda kellelegi samasugust liigutavat toetust ja ruumi hoidmist, nagu ise olen saanud kogeda.
Lisaks joogajuhendamisele on minu elus mitmeid teisigi rolle - vabakutseline kunstnik, ettevõtja, ema, jne -  aga ennekõike olen siiski NAINE. Just naiseks olemise fenomeni sügavustesse, kõrgustesse ja müstilisusesse süüvimine, erinevate aspektide tundma õppimine on läbi aegade olnud üks hingelähedasemaid teemasid. Samuti on minus alati olnud kustumatu janu mõista ja kogeda naiseliku-meheliku ühenduse dünaamikat ja koosloomist sügavamal tasandil.  Ka paarisjooga praktiseerimine on olnud selleks hea viis. 
Üha kindlama veendumuse ja selgusega kõnnin oma enda rada, järgnedes sügavamale kutsele, usaldades tundmatust võrdselt turvalise teadaolevaga. 

 

Kiigujooga Auraga 

Kiigujooga on mänguline gravitatsiooni trotsiv dünaamiline joogavorm maa ja taeva vahel.   

End maast lahti õhku tuues, kaotame kokkupuute maaga ja seeläbi ka oma füüsilise stabiiluspunkti. Selle tulemusel liigub stabiilsus punkt enda kehasse ja hakkame kasutama oma kere kesklihaseid/korsetilihaseid.
Õhujooga võimaldab suuremat liikumisvabadust, kergustunnet.Turvaline ja toetatud rippumine vabastab pingeid luustikus (sh selgroos), liigestes ja lihastes, arendades samaaegselt paindlikkust.
Treenib tasakaalu ja koordinatsiooni, ka pea alaspidi. Rahustab meeli, vähendab stressi. Võrreldes maapealsete joogastiilidega on õhujooga leebem liigestele, samal ajal, kui lihas teeb rohkem tööd.   

Lisaks on õhus liikumine lõbus - ja kui miski on lõbus ja meeldiv, siis tõenäosus seda järjepidevalt teha, on alati suurem  

Beebiootajate jooga 

Rasedus on suurte transformatsioonide aeg - nii füüsiliselt, emotsionaalselt, hingeliselt, vaimselt kui psühholoogiliselt. Jooga aitab igal tasandil neid muutusi pehmelt, turvaliselt ja harmooniliselt läbida ning sünnituseks ette valmistuda - et see võiks olla imeline ja pehme kogemus nii naisele kui beebile.
Naine emana loob last ja lapse tulevikku juba ajal, kui laps on emaüsas -  teeb ta seda kas teadlikult või alateadlikult. Beebiootajate jooga aitab luua teadlikumalt, hirmuvabalt, harmooniliselt ja usalduses.
Võta aega ja luba endal kogeda väestavat toetust.

Tunnid toimuvad P 10:00-11:45

(* igasse tundi vajalik eelnevalt registreerida)

Info ja registreerimine:
Aura Mengel
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
55 725 27