Inspiratsioonipäev! Lapse silmad särama!

Õppeaasta
302723117_634524054755381_8883606305228222184_n
Kuupäev: 24 September 2022 15:00

Asukoht: Janne Ristimetsa Tantsustuudio  |  Linn: Pärnu, Eesti

Inspiratsiooni päev kõigile soovijatele, kes töötavad lastega tantsusaalis, lasteaias, koolis, joogasaalis, kodus, õues jne..jne...
Olen kogu oma teadliku elu olnud ümbritsetud lastest, kuidagi just väikesed lapsed on minu külge magnetina tõmbunud. Päris juhuslik see vast siiski pole.. Minu esimene Ahhaa - effekt juhtus Viljandis, Eve stuudios, kui nägin kui vahetult, rõõmsalt ja loomulikult liiguvad ja tantsivad lapsed Eve Noormetsa käe all. Armusin loovtantsu maailma, mis muutis kogu minu tantsuõpetaja nägemuse laste õpetamisest, ise olles värskelt tulnud Valgevenest, kust sain n ö "kõva venekooli" tantsuõpetaja ja koreograafi hariduse.
Lapsi olen õpetanud ja nemad mind pisut üle 20 aasta. Täna õpetan ma lastele loov - ja vabatantsu ning laste - ja noortejoogat omanimelises tantsukoolis.
Olen tänulik Pärnu linnale, kus olen saanud kasvada ja komistada, kus on võimalik luua kool ja olla toetatud. Samuti olen tänulik mulle omistatud tiitlite eest- Pärnu linna Aasta Noorsootöötaja, Pärnu linna Aasta Õpetaja, Pärnu linna Terviseedendaja, Pärnumaa Aasta Huvialaõpetaja ning saavutanud mitmel aastal ka tantsufestivalidel lapsesõbraliku loomingu eest eriauhindu.
 
"Tants on nii palju asju! See võib olla rõõmuhüpe, muusikasse seatud sammude jada, religioosne rituaal või kunstiteos. See võib olla kõik, alates tuvipaari karglemisest kuni Anna Pavlova sureva luigeni." [3]
nii on öelnud M.Joyce ja nii mulle meeldib mõelda.
 
Inspiratsioonipäeva mõte või impulss tuli meie enda stuudio noortelt õpetajatelt, kes soovisid, et jagaksin oma teadmisi ja kogemusi, kuidas panen mina laste silmad särama.
Lisaks lastele olen koolitanud ka lasteaia õpetaiad, laste tantsuõpetajaid, üldhariduskoolide huvijuhte, lastejooga õpetajaid.
Inspiratsioonipäeval jagan oma kogemusi pedagoogikast, psühholoogiast, koreograafiast, tantsuseadest, lapse märkamisest, tunnetamisest, abivahenditest ja mine tea kuhu meie ühislooming viib...
 
Päev tuleb mõnusalt praktiline, esmalt arvestan 3 - 4 tundi, kohapeal selgub, kuidas aga jõuame.
Pane selga mugavad riided, kaasa oma joogipudel ja kui soovid konspekteerida, siis kaasa oma vihik ja pliiats.
 
Inspiratsioonipäeva hind on 50 eurot!
Hea restart uude õppeaastasse!
 
Kui teid ka kõnetab, olete teretulnud!
Oma soovist anna lihtsalt teada, kirjutades : See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
 
 

 

Telefon
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Õhtu põik 3, Pärnu
80011 Pärnu maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • 24 September 2022 15:00

Powered by iCagenda